מה אומרים עליי לקוחותיי

דורון גושן

בעלים של חברת חופש מעשי

מומחה ומלווה עסקים בבניית קורסים דיגיטליים

יובל הס

מנהל חברת "וידאו שמביא תוצאות", מלווה בעלי עסקים בשיווק בוידאו.

טוליק איידלמן

מנהל קהילת החשדניסטים, בעל מספר עסקים במגוון תחומים – הקמת ושיווק אפליקציות, שיווק דיגיטלי, קורסים דיגיטליים

המלצות בכתב

מבין לקוחותיי, ישנן חברות, ארגונים ועצמאים קטנים וגדולים.

כאן תוכלו להתרשם בעצמכם מהתהליכים שעברנו ביחד.

רחלי בינר

"עזרת לי לעשות סדר. בנית איתי במומחיות רבה את המפה הפיננסית, בחנת איתי את התכניות לטווח הארוך, ונתת לי את האומץ לעשות את השינויים הנדרשים. התכנית יצאה לדרך. ביצעתי את ההחלטות שקיבלנו בתהליך, ואחרי חודשיים ב"ה, התחלתי לקצור את הפירות! מה שהקפיץ את העסק בכ- 20% נוספים של הכנסות, ועזר לי להגשים עוד רובד, בעסק המהמם שלי 🙂 בעצם, עזרת לי להרחיב את האור והיכולות שלי בעולם."

לירון נמרי, מרכז צעירים ירושלים

"העבודה עם יובל הייתה עניינית, נעימה ומותאמת לארגון. הדבר הכי חשוב שנעשה על ידו הוא למעשה בניית סיסטם שתתמוך על כלל העשייה בארגון לכדי מקום אחד. זה מאפשר ניהול יותר יעיל ומעקב אחר תהליכי ליווי צעירים שאנו מקיימים בארגון. אנחנו שמחים להמליץ על יובל כמלווה לתהליכים ארגוניים שכאלו, ובטוחה שכל ארגון שיעבוד איתו ירוויח מהנסיון הרב שלו, הראיה החדה והעניינית ולא פחות חשוב הזמינות והקשב לצרכי הארגון."

תמר גיל, עמותת ארץ עיר

"יובל פלס סייע לעמותת ארץעיר במתן ייעוץ וליווי של תהליך שינוי מערך ניהול הידע של העמותה. התהליך המורכב כלל לא רק בחירת תשתית למאגר הידע, אלא גם בנייה של עץ תיקיות ארגוני, הבניית תהליך המעבר, התייעלות בניהול מידע של העמותה ובניית ההכשרות לכלל עובדי העמותה. יובל היה זמין לנו בטלפון ובמייל וללא תמיכתו לא היינו צולחים את התהליך הסזיפי והמורכב. הוא ליווה אותנו בסבלנות ומקצועיות ועל כך אנו מודים לו."

המלצות נוספות

העבודה עם יובל ב-BTRE עזרה לנו לקבל תמונת מצב אמיתית. קודם לקבל תמונת מצב דרך המספרים, ולאח"כ להבין מה הנקודות שאנו צריכים להתמקד בהם על מנת לשפר את יעילות החברה. אם יש משהו שהוא יוצא דופן זה היכולת של יובל להבחין בנקודות הקריטיות ולהציף אותן בצורה אסרטיבית אך נעימה.
עו"ד אילן צדקה
מנכ"ל חברות BTRE
ולוקסורי-1
אני מרגישה שאתה תמיד רואה את הדברים לעומק ויודע לזהות ולשים את האצבע על הדברים ה"אמיתיים". וזה פשוט מדהים. בשנה האחרונה היית ממש מורה לדרך ושבשתי נקודות קריטיות במיוחד נתת לי "שיעור לחיים"
שלומית וולך
מנכ"לית ומייסדת מקדמיה
אני סמוך ובטוח שכל ארגון שישכיל להשתמש בשירותיו של יובל לליווי ארגוני לתהליכים מורכבים ופשוטים, יזכה וירוויח ליווי מאדם בעל נסיון רב, מקצועי, שהתנסה בניהול ארגונים גם בעצמו שיתן מליבו ונסיונו על מנת שהארגון יצמח ויתפתח.
אמיתי וייזר
מנכ"ל אגודת הסטודנטים באונ' העברית
אתה מאגר ידע מהלך וזה חוסך הרבה זמן, כאב ראש וכסף. אתה יודע לעזור לאנשים לקבל החלטות עסקיות נכונות לטווח הבינוני/ארוך ולחסוך טעויות מבעסות שנובעות מחוסר הבנה שאחר כך אתה תקוע עם ההחלטה מלא זמן... את זה חוויתי היום בשיחה איתך 🙂
גלית הראל
עו"ס ומלווה נשים להעצמה
זה מאוד מסייע לקבל דעה מקצועית ונקייה של מישהו שרואה מבחוץ, שואל את השאלות הנכונות ומכוון אותנו לכיוונים מועילים ומיטיבים.
והכל בנעימות, בכנות ובאפקטיביות מאלה, בלי מריחות זמן. תודה על התהליך!
רות נחנסון
מנהלת ארצית עמותת מוזאיקה
היום אני מרגישה שהעסק מסודר יותר, ובעיקר לי יש הרבה יותר מרווח נשימה, כלכלית וארגונית כאחד. ציידת אותי בכלים חזקים מאוד, בולדוזרים כאלה שבזכותם הצלחתי לפלס את הדרך שלי בכוחות עצמי בתוך הג'ונגל העסקי.
תניא רוז
מתרגמת ומורה לאנגלית